Sıkça Sorulan Sorular

Hayat Boyu Öğrenme Merkezi' nce düzenlenen eğitim programlarına katılmak için herhangi bir ön şart var mıdır?

Katılmak istediğiniz eğitim programının özelliklerine göre bu durum değişebilir. Bu konuda bilgi almak için eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim programlarının gün ve saatleri nelerdir?

 Katılmak istediğiniz eğitim programının özelliklerine göre bu durum değişebilir. Bu konuda bilgi almak için web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bireysel eğitim programlarınızın açılma sıklığı nedir?

Eğitim programlarımızın açılacağı dönemlerle ilgili duyuruları web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bazı programlarımızla ilgili dönemleri eğitim kataloglarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimler nerede verilmektedir?

Eğitimlerle ilgili tüm bilgileri web sayfamızı ve eğitim kataloglarımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerin açılabilmesi için kaç kişi olması gerekir?

Bu konuyla ilgili bilgiler eğitim kataloğumuzda yer almaktadır. İlgili eğitimin kataloğunu inceleyerek ya da web sayfamızdaki duyurular bölümünden ilgili eğitimin kotası-katılımcı sayısı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgilenmekte olduğum bir programa kesin kayıt nasıl yaptırabilirim?

Ön kayıt başvuru formunu doldurduktan sonra merkezimiz tarafından e-posta ya da telefonla kesin kayıt için size dönüş yapılacaktır.

Eğitimler ücretli midir?

 Eğitim ücretlerimiz hakkında web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ödeme hangi şekilde yapılır?

Eğitim ücretlerimizin ödemeleri (havale, eft, nakit, taksit, kredi kartına taksitlendirme vb.) hakkında web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitimlerde devam zorunluluğu var mıdır?

Evet eğitim programlarımıza eksiksiz katılmanız halinde belge alma hakkına sahip olabilir siniz. O nedenle eğitime katılım listelerini mutlaka imzalamanız gerekir.

Eğitim sonunda herhangi bir belge veriliyor mu?

Eğitim sonunda katıldığınız eğitim programının özelliğine göre “Katılım Belgesi” ya da “Sertifika” verilmektedir

Ders aralarında herhangi bir ikram sunuluyor mu?

Eğitim programımızın süresi, niteliği ve olanaklarına uygun olarak merkezimiz tarafından ikramlar sunulmaktadır. Bazı eğitimlerde kafeterya hizmetleri ve olanaklarından katılımcıların yararlanması sağlanmaktadır.

Eğitimlerin sonunda staj ve/veya iş imkânı veriliyor mu?

Merkezimizin bu hizmetlere yönelik bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Ödenmiş olan eğitim bedeli karşılığında fatura düzenlenebiliyor mu?

Ücret karşılığı sunulan tüm eğitim hizmetlerimizde kurumsal/bireysel fatura düzenlenmektedir.